Aqua Peel Hydrafacial

İşlevler ve Özellikler
Güçlü eksfoliyasyon, temizleyici, nemlendirici ve cilt yenileyiciliğini birleştiren, cildi nemlendiren, daha parlak, pürüzsüz ve yenilenmiş bir cilt için kullanılır. Tedaviden hemen sonra cilt yüzeyinde artan kan akışı ile yumuşak ve yenilenmiş hissi verir. Bu artan dolaşım, yeni kollajen oluşumunu ve daha sıkı, daha genç görünümlü cildi teşvik eder.

Özellikler:
1. Ağrısız ekstraksiyonlar
2. En yüksek müşteri memnuniyeti
3. Hemen radyant sonuçlar
4. Herhangi bir tahriş veya rahatsızlık yok.
5. Çapraz bulaşma yok
6. Mikrodermabrazyon tedavisinden daha hızlı sonuçlar
7. Deri yeniden temas ederken, aynı anda topikal olarak da kullanılırHidro dermabrazyon
Tedavi, lazer dışı cilt bakımında en yeni ilerlemedir. Temizleme, eksfolasyon, ekstraksiyon, hidrasyon ve antioksidan korumayı aynı anda birleştiren tek hidradermabrazyon cihazıdır ve rahatsızlık vermeden daha net, daha güzel bir cilt ile sonuçlanır. 
 
BIO Kulp ve RF tutacağı
BIO dalga probu sakinleştirici, yatıştırıcı ve sıkılaştırıcı etkisi vardır, geniş gözenekleri küçültmeye yardımcı olur işlem sürecinde damarlar ve cilt hasar görmez.
 
Ultrasonik tutacağı
Müşterinin ihtiyacına göre ekstratlar ve besinleri derin cilt katmanlarına iletmek için bu probu kullanın, tamamen emilmesine izin verin, böylece en iyi güzellik etkisini elde edin.
 
RF tutacağı
RF derinin ısınması, insan dokuları yoluyla elektron mobilitesinin biyolojik tepkisiyle doku elektroniğini etkiler ve  moleküller biyolojik enerji üretir. Böylece cilt ısınır  kaybedilen kollajen boşluğu doldulurulur. Yeni kollajenin salgılanmasını uyarmak ve derinin yumuşak çerçevesini yeniden yapılandırmak ve sonunda cildi sıkılaştırmak, kırışıklığı gidermek,  cildin esnekliğini geri kazandırmak, gergin bir cilt ve derin kollajeni uyarmak için bu probu kullanın.Cilt yapısına özel serumlar ile uygulanır.

Bakım adımları:
• Ölü deri hücrelerini çekmek için negatif basınç probunu kullanın.
• Supermicro küçük baloncuklar ve düşük tahriş edicilik özelliğiyle nazik temizlik.

1. Ölü deri tabakasını çıkararak cildi yenileyin.
2. Hücrelerin organizasyonunu iyileştirin, kusurları giderin.
3. Kollajen ve elastik kolajeni teşvik edin. Yenilenmeye, mekanizmanın  güçlendirilmesine ve esneklik kazanmasına yardımcı olun. Sağlıklı cildi yeniden yapılandırın.
4. Solüsyon akışı ve hava basıncını ayrı olarak kontrol edin
5. Kalın Epidermis kütin tabaka, koyu renkli lekeli cilt, düzensiz pigment, kırışıklık, elastikiyetini yitirmeye başlamış ciltler, Güneş yanığı, pürüzlü cilt, siyah nokta vb. gibi sorunları giderin.