CRYO COOL MAX

Bu, bir seçici ve non-invaziv soğutma yağ dokusu uyaran lipoliz veya yağ hücrelerinin (adiposit) rüptürüdür çevredeki dokulara zarar vermeden kendi düşürülmesinde.

Cryolipolysis hipodermiste bulunan cilt altı yağ mevduat, bir tekniktir.

böylece diğer dokulara zarar vermeden üretmek adipositler veya yağ hücreleri, düşük sıcaklıklarda ve soğuk zaman kontrollü ve sıcaklık uygulanarak elimine edilebilir komşu dokulara daha açıktırlar. Bu koşullar altında, apoptoz veya hücre ölümü prosesine başlatılır. alan tedavi Hücreler yavaş yavaş lokalize yağ mevduat önemli bir azalma ile sonuçlanan doğal metabolik süreçlerle ortadan kalkar.

Çeşitli çalışmalarda, tedavi sırasında bir güvenlik profili kan lipitleri (kolesterol, trigliserid, vb) ve hastaların karaciğer fonksiyon görece yüksek düzeyde olduğunu göstermiştir.

imalat geniş deneyimi, ürün geliştirme ve pazar bize sistem aracılığıyla lokalize yağ tedavisinde iyi sonuçlar bir miras bırakır  cryologie . göre özel protokoller geliştirilmesi için zamanında doku tipleri - sıcaklık zaten müşterilerimize mükemmel sonuçları elde etmemize yol açmıştır