Rf Cryo Terapi

Yağdaki trigliserid, özellikle düşük sıcaklıklarda katıya dönüştürüleceğinden, seçici olarak yağ bulguları hedeflemek ve çevre dokulara zarar vermeyen aşamalı bir süreçle yağ hücrelerini ortadan kaldırmak için ileri soğutma teknolojisi kullanır, istenmeyen yağları azaltır. Yağ hücreleri maruz kalındığında Hassas soğutma ile yağ tabakasının kalınlığını kademeli olarak azaltan bir doğal uzaklaştırma işlemi başlatırlar. Ve arıtılmış alandaki yağ hücreleri, istenmeyen yağları gidermek için vücudun normal metabolizması süreci boyunca hafifçe elimine edilir. Deriyle hassas olarak kontrol edilen soğutma yağ tabakasına uygulanır ve yerel yağları ortadan kaldırır.

(Vakum Çok Kutuplu RF + Kırmızı Işık), cildin yüzeyel katmanlarından hipodermise kadar farklı doku derinliklerini hedefleyen 3 farklı tedavi modunda birden fazla Radyo Frekansı kullanarak ısı yayar. 4. mod - çok kanallı mod - tüm cilt katmanları boyunca dolaşan daha güçlü, daha doğru dağılan bir termal tepki oluşturur. Bu yeni ve yenilikçi teknoloji, önceden ısıtılmış doku ile daha kolay dolaşan RF enerjisinin daha kolay nüfuz etmesini de kolaylaştırır.

Kırmızı Işık ana işlevi: Kırmızı ışık, fotokimyasal biyoloji faaliyeti ile kollajen lifinin büyümesini hızlandırabilir. Kırmızı ışık, DNA, RNA sentezini hızlandırmak için daha fazla güç üretmek için hipodermde kondriyoz üzerinde hareket eder ve bir sürü kollajen ve elyaf üretilir ve atık ya da ölü hücrenin yok edilmesini hızlandırır ve sonra yaşlanmanın cildinin semptomunu hafifletir , Büyük gözenek, ince kırışıklık ve çamurlu cilt.

Mavi Işık ana işlevi: LED tarafından yayılan mavi ışık, sivilce bakterileri tarafından mükemmel şekilde absorbe edilebilir ve bakterinin metabolizması, onları öldürmek ve cildin sivilcelerini ortadan kaldırmak için akne basiline zararlı, tekli oksijen yığını oluşturur. . Fotokimyasal reaksiyon kollajen elyaf üretimini de hızlandırır.

 Soğuk Lazer Teorisi

Soğuk lazer, cildin üzerinde yayılan ışığı (lazer) parlatarak yağın azaltılması için kullanılan ağrısız, non-invaziv bir cihazdır. Soğuk lazer, devrim yaratan yeni bir yağ azaltma teknolojisidir.